This Post Has 8 Comments

 1. ÖZCAN KARABAĞ......mat

  Dörtgenler ve katı cisimler konuları anlatıldı. 10.sınıf kitabı tamamen bitirilmiştir.

 2. Büşra Uslu- Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

  Tüm fasiküller ve konular bitmiştir. Sınava yönelik tüm tekrarlar yapılmıştır.

 3. Songül Ceran / Biyoloji Öğretmeni

  Mayıs ayı Biyoloji ders içeriğinde; Güncel çevre sorunlarının sebeplerini ve olası sonuçlarını değerlendirildi. Öğrenciler Birey olarak çevre sorunlarının ortaya çıkmasındaki rolünü sorguladı. Yerel ve küresel bağlamda çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik çözüm önerilerinde bulunmaları sağlandı.

 4. Sibel Erkan Dans Eğitmeni

  Sirtaki
  Öğrendiğimiz adımlar müzikli ve müziksiz tekrar edildi.
  Sirtaki dansı duruş çalışmalarına devam edildi.

 5. Handan TEPE/ Coğrafya Öğretmeni

  Dünya ve Türkiye’de nüfus dağılışı ve nüfus piramitleri işlendi. Ulaşım yolları ve doğal afetler işlenerek müfredat tamamlandı.

 6. Tarih Öğretmeni / Samiye YILDIRIM

  Mayıs ayı içerisinde, Osmanlı Devleti’nin kara ve deniz politikaları, Saray ve devlet adamı yetiştirme, millet sistemi, lonca ve vakıf sistemi konuları işlendi. Testlerle ve tombala oyunu ile konular pekiştirildi.

 7. Gökçe Taşkın/ Zeynep Zengin

  Mayıs ayında Focus 3 kitabımız bitirilmiştir. Parts of the body, injuries, entertainment, crime and criminals konularının kelimelerinin yanısıra second conditional, wish/if only, reported speech ve the passive dilbigisi konuları işlenerek tüm konular tamamlanmış oldu. Ayrıca öğrenciler üniversite sınavında karşılaşacakları soru tipleriyle tanışarak örnek sorular çözme fırsatı buldular. Kelime oyunları oynayarak da hem bu senenin kelimelerini tekrar etmiş, hem de bir sonraki senenin kelimelerini görmüş oldular.

 8. Aysun YILDIZ

  Mayıs ayı içerisinde asitler ve bazların genel özellikleri günlük hayatta kullandığımız asitler ve bazlar , asit ve bazların metaller ile tepkimeleri , tuzların özellikleri , günlük hayatta kullanılan tuzlar konuları işlendi

Bir yanıt yazın