Hakkımızda

DİLKO 1977 yılında, yabancı dil eğitimi üzerine hizmet vermek amacıyla kuruldu. DİLKO ülkemizin yurt dışına açılması, dünyadaki gelişmelere kendini adapte edebilmesi yolunda, kaçınılmaz bir nokta olan yabancı dili bir engel olmaktan çıkarma isteği ile kuruldu. Çağdaş bir dil eğitiminin gereklilikleri üzerine düşünülerek hazırlanmış yapısı, 46 yıl sonra bugün hala aynı fikir ve hedefle kendini geliştiriyor, modern ve teknolojiyle iç içe yapısı ile alanında öncelik ediyor. 

Bu zamana dek eğitimlerine destek sağladığımız 400 binden fazla öğrencimizle tam 4 nesildir, ülkemizde dil öğrenimi için kapsamlı bir hizmet veriyoruz. 46 yılın birikimini paylaşarak bugün yine yeni başarı hikayelerine imza atıyor, Dilko ailesi olarak geleceği yetiştiriyoruz.

Gelişen ve globalleşen dünyamıza yetişmek için yabancı dil gerekliliği arttıkça, öğrencilerimize en iyi eğitimi sağlama isteğimiz ve bilgi birikimimizle bu ihtiyaçları en etkin şekilde karşılayan bir aile ortaya çıktı. Başta bir İngilizce kursu olarak hizmet veren Dilko bugün artık Dilko Yayıncılık, Dilko English Yabancı Dil Kursları, Dilko Kids 7-14 Yaş Çocuklara Özel Yabancı Dil Kursu, Dilko Koleji Ana Sınıfı, Dilko Koleji İlkokulu, Dilko Koleji Ortaokulu ve Dilko Koleji Anadolu Lisesi olarak faaliyet gösteren Dilko Eğitim Kurumları yapısına ulaştı. 

Söylemekten çekinmiyoruz, ailemizle gurur duyuyoruz.